Chcete posílit imunitu? Zkuste to bylinkami

 bylinky na imunitu

Především během období chřipkové epidemie je imunita velice skloňovaným tématem. Pokud vás skolí v podstatě každý bacil, se kterým přijdete do styku, zřejmě za to může slabý imunitní systém, a proto je dobré ho nějakou formou podpořit. Samozřejmě se doporučuje dostatečný přísun ovoce a zeleniny, ovšem mnohdy taková forma vitamínů není dostačující, a proto na řadu přichází ještě doplňky stravy. Zapomeňte však na chemické preparáty, zvolte spíše přímo bylinky na imunitu, jichž existuje nespočetné množství. Přece jen, matka příroda je silnější než nějaká chemie, nemyslíte.

Imunita je schopnost organismu chránit se před bacily, viry, ba dokonce i stresem. Pokud je imunitní systém narušen, projeví se to častou nemocností, nedostatečnou energií a dalšími negativy. V následujících řádcích vám však představíme bylinky, s nimiž se obrníte proti stresu a nemocem.

Vilcacora

Vilcacora je svatá rostlina, která dokáže zvýšit obranyschopnost organismu až o neuvěřitelných 60 %, což je vskutku ctihodné. Stane se vaším pomocníkem, pokud lehnete se zánětem či chřipkou. Působí také na opary, astma, menstruační poruchy a vysoký krevní tlak. V neposlední řadě se vilcacora doporučuje lidem s revmatem, artritidou, žaludečními vředy a problémy se zažíváním.

Hlíva ústřičná

Pravděpodobně jste už ne jednou slyšeli o tom, že hlíva ústřičná má velice dobrý vliv na lidský organismus. Prospívá lidem s vysokou hladinou cholesterolu v krvi, slabou imunitou, plísněmi, hemeroidy, ekzémy i popáleninami. Stejně tak hlíva ústřičná napomáhá regeneraci jater.

Mladý ječmen

Závěrem nesmíme zapomenout na mladý ječmen. Prášek je získáván ze sušené šťávy mladého ječmene, jenž se pěstuje v Utahu. Slouží ke snížení kyselosti v organismus, pročištění krve, zlepšení spánku, ale také zajišťuje zdravou střevní mikroflóru.  

Jestliže chcete sehnat výše zmíněné bylinky, případně se podívat na jiné bylinky na imunitu, podívejte se do nabídky internetového obchodu https://exoticherbs.cz/.

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.