Zhubněte díky swim spa

Hubnutí může být často náročné, ale ani teď, na začátku července a prázdnin, nemusí být ještě pozdě. Je jen na vás, jestli se své postavě postavte čelem a řeknete jí, že už je konec. Hubnutí se seskládává z z dietní části, neboli z té pasivní; a pak z té aktivní.

Jak to funguje?

Technicky je to velice snadné, jde o to přijmout více kalorií, než spálíme. Tělo samo o sobě denně spálí zhruba 1 800 kalorií jenom tím, že žijeme. Což je moc pěkný start. My se chceme zaměřit ale pouze na to, aby tělo bralo energii z tuků a ne naší svalové hmoty, proto musíme přijímat dostatek bílkovin a podvolit se občasnému anaerobnímu, tedy svalovému, cvičení.

Plavání je supersport

Plavání je pro hubnutí a zároveň pro udržení svalové hmoty skvělá aktivita. Za prvé zapojujete do aktivity kompletně celé tělo, takže spalujete několikanásobně více kalorií, než když jenom hýbáte nohama, jako třeba na kole nebo v běhu. Tím, že se hýbáme celí taky udržujeme svaly v aktivitě a říkáme tělu, že je potřebujeme, a ať si jde pro získání energie rozložit třeba tu zbytečnou pneumatiku, co máme kolem pupku. V bazénu taky nesmrdíme a i když se potíme, tak to stejně nikdo nepozná. Velké plus pro nehygieniky je i ten, že nemusíme dělat pauzu kvůli čůrání nebo pití.

Swim Spa to urychlí

Swim spa je takový katalyzátor hubnutí v příjemných podmínkách. Technicky by se dal považovat jako nekonečný bazén, nebo „plavecký pás“. Plavete totiž proti uměle vytvořenému proudu, jehož intenzitu si můžete nastavit podle úrovně vaší fyzické zdatnosti. Ze začátku se to může zdát trochu obtížné, ale po nějaké chvíli tréninku budete ale jistě jako ryba naruby ve vodě. Ve chvílích, kdy jste s plaváním skončili můžete swim spa využít jako vířivou vanu a pozvat si dovnitř klidně až 8 lidí.

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.