Jak zhubnout – rady a tipy

 bylinky na imunitu

Především během období chřipkové epidemie je imunita velice skloňovaným tématem. Pokud vás skolí v podstatě každý bacil, se kterým přijdete do styku, zřejmě za to může slabý imunitní systém, a proto je dobré ho nějakou formou podpořit. Samozřejmě se doporučuje dostatečný přísun ovoce a zeleniny, ovšem mnohdy taková forma vitamínů není dostačující, a proto na řadu přichází ještě doplňky stravy. Zapomeňte však na chemické preparáty, zvolte spíše přímo bylinky na imunitu, jichž existuje nespočetné množství. Přece jen, matka příroda je silnější než nějaká chemie, nemyslíte.

Číst dál: Chcete posílit imunitu? Zkuste to bylinkami

Už je sice pomalu konec srpna a plavková sezóna se také blíží ke konci, ale to není důvod, proč se přestat snažit získat, nebo si udržet super tělo. Důležitou součástí vaší snahy je kardio, protože pomáhá spalovat tuk a ukázat svaly, kvůli kterým jste takovou dobu cvičili. S koncem léta přichází podzim, který bývá často hodně ubrečený, a to rozhodně není počasí na běhání venku. Proto existují trenažery, které běhání nahradí. 

Číst dál: Vyzkoušejte hubnutí na crossovém trenažeru

Běhání se po čase může ukázat jako stereotypní způsob držení své váhy na uzdě a letní těla tedy málokdy vytváří pot zanechaný na cyklostezkách a trenažerech posiloven. Často si hubnoucí lidé paradoxně vykládají posilovny jako místo pro ty, co už svaly mají. Existuje způsob, kterým bychom zpevňovali tělo a zároveň se zbavovali všeho nadbytečného, co na těle máme?

Číst dál: Fitness činky – jednoručky na hubnutí

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.