Jak naplánovat oslavu narozenin v karanténě

Blíží se vám narozeniny, na které jste oslavu plánovali celou věčnost a nyní ji musíte trávit doma bez přátel? Máme pro vás návod, jak zajistit, abyste mohli být spolu, s dobrým jídlem a cítili se jako na normální oslavě.

Dorty a dezerty


Narozeninový dort k oslavě nezbytně patří ale nemusíte kvůli nim porušit karanténu a jít do cukrárny. Od toho jsou dodávky profesionální semifreddo dezerty, které si můžete vybrat na internetu a dovezou vám je kam budete chtít. Můžete tak naplánovat i poslání dezertů na adresu přátel. Navíc si každý na oslavu může vzít co chce jíst a nemusí to s nikým sdílet.

Komunikace


Online komunikace je velmi jednoduchá, ať už přes skype, nebo Zoon, novou platformu pro profesionální videohovory. Můžete se skupinově spojit s přáteli na mobilech a společně trávit hodiny. Můžete hrát online hry, bavit se u jídla, nebo společně koukat na filmy. Také si můžete všichni vzít sluchátka a poslouchat společný Spotify list, který jste na oslavu vytvořili a tancovat spolu, aniž byste rušili sousedy. Zkrátka nebuďte osamělí na svůj narozeninový den!

Dárky až do domu


Sdílejte svým známým seznam dárků dostatečně předem, aby je mohli pořídit a měli čas k vám přijít. Až k vám dorazí, nechte je zabalené v obalech a rozbalte je až s přáteli na videohovoru, aby měli šanci vidět vaši reakci.

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.