3 nové tvary dětských sedacích vaků pro rok 2019

 Moderní sedací vaky nejsou jen povadlé pytle plné fazolí. V současnosti se jejich oblíbenost rozšířila i do profesionálního prostředí a proto si můžete být jistí, že tyto vaky jsou vhodné a oblíbené zvláště pro děti.

Sedací vaky mají výhodu nejen v pohodlí, jsou také velmi moderním zpracováním běžného nábytku, lépe se čistí, díky nepromokavé a sundavací vrchní vrstvě a jednou z nejlepších věcí je naprostá personifikace podle Vašeho gusta! Od barev po motivy, sedací pytle se můžou hodit do každé ložnice a mohou být zosobnění stylu Vašeho dítěte.

 

Chair

Výše zobrazený vak má tvar, který se nazývá Chair, podle anglického křesla. Poskytuje plnou podporu zad a udržuje tedy záda vzpřímená. Může vypadat dobře u pracovního stolu i místo křesla ke hraní počítačových her u televize. Na tomto křesle se budete moci maximálně uvolnit a přitom stále sedět ve vzpřímené pozici

 

Nest 

 

Dalším oblíbeným tvarem je takzvané hnízdo, neboli Nest. V tomto hnízdečku se může každý pohodlně uvelebit a polehávat se svojí oblíbenou knížkou, nebo si přisednout do společnosti a využít jako pohodlné sedátko s podporou v bedrech.

 

Surf

 

Surf je vhodný nejen na pláž, ale také na zahrady a do dětských pokojů. Jeho délka přesahuje dva metry a proto poskytne místo pro několik dětí zároveň. 

 

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv tvar, nabízíme pár tipů pro čištění těchto moderních vaků a sedacích pytlů, aby co nejdéle vydrželi v původním stavu:

  1. Otevřete povrchový vak zipem na boční, nebo zadní straně vaku.
  2. Opatrně obal sejměte a opět zazipujte. Vnitřní vak s kuličkami nikdy neperte!
  3. Použijte nejlépe ten nejjemnější program na pračce s maximální teplotou 30°C a maximálními otáčkami 800. Nepoužívejte aviváž.
  4. Po vyprání vak rozepněte a nechte kompletně vysušit. Při sušení na sluníčku obraťte vak potiskem dovnitř, aby se barvy udržely. 
  5. Lepší je nedávat obal vaku do elektronické sušičky prádla.
  6. Načechrejte obal s kuličkami a nasaďte zpátky povrchový vak.

 

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.