Zlaté náušnice se zirkony můžete nosit nejen na výjimečné akce

zlaté náušnice se zirkony

Současný trh se šperky je opravdu rozmanitý, přičemž na své si přijdou jak dámy prahnoucí po vskutku luxusních kouscích, tak i ženy preferující neotřelé kousky za přijatelnější ceny. Velice žádané jsou v posledních letech zlaté náušnice se zirkony. Zlato je stále více preferováno před stříbrem, neboť spousta lidí si mnohem více uvědomuje přednosti daného drahého kovu. Zirkony jsou zase jakousi alternativou k dražším kamenům, jako jsou třeba brilianty. V následujících řádcích vám prozradíme, kdy se takové náušnice se zirkony nosí a na kolik vás mohou vyjít.

Co je zirkon?

Zirkon je čtverečný materiál, jehož název je odvozen z perského slova zargun, což v překladu znamená zbarvený jako zlato. Co se původu týče, ten může být u zirkonu trojího charakteru – magmatický (v kyselých vyvřelých horninách), metamorfní (klasický akcesorický minerál) a sedimentární (odolný vůči mechanickému a chemickému zvětrávání).

Zirkon je křehký a narazit můžete na jeho různé odstíny – bezbarvý, hnědý, hnědočervený, žlutý, někdy i zelený, modrý a podobně.

Kde zlaté náušnice se zirkony koupit?

Pokud se podíváte na zlaté náušnice se zirkony, doslova vám spadne brada z toho, kolik provedení existuje. Je libo náušnice ze žlutého zlata, nebo raději z bílého? Preferujete zirkony průhledné, či klidně i trochu barevnosti? Samozřejmě, co žena, to naprosto jiný vkus, to je pochopitelné.

Obrovskou výhodou je, že takové náušnice můžete nosit k jakékoliv příležitosti. Vyjímat se ve vašich uších budou jak na důležité společenské akci, tak klidně i v práci. Sehnat se dají totiž nejen honosnější kousky, ale také nenápadné, které se stanou pouze jemnou ozdobou každodenního outfitu.

Zlaté náušnice se zirkony klidně koupíte i na internetu, třeba v e-shopu https://www.zlatnictvismaragd.cz/, jenž se na prodej precizně zpracovaných šperků specializuje více než šestnáct let.

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.