Účesy pro krátké vlasy pro starší ženy aneb jak vypadat mladší

Věk trápí nejednu z nás žen a je opravdu jenom pár z nás, které mohou říct upřímně „Já vůbec nestárnu“ nebo „Mé stárnutí mě netrápí“. Jde vůbec pomocí účesu vytvřit optickou iluzi o znovunabytí mládí? Ano! 

Upozornění

Chceme, aby se ženy každého věku cítily dobře ohledně své postavy, a sebe celkově. Nechceme krmit mediálně populariované názory na to, že každá žena by měla vypadat jako na obálkách, a že pouze mládí znamená krásu. My tyto mediální hoaxy nepodrporujeme každá žena je krásná nemusí se nijak měnit, pokud nechce. V dnešní jsou nasazeny nerealistické standardy, které jsou dosažitelné jen v kombinaci opravdu těžké práce a photoshopu.

Mladší účes během chvilky

Samozřejmě pro mladou vizáž musíte mít i mladé vlasy, tak si jich važte a pečujte o ně. Čím jsou polámanější a sušší, tím víc se jejich špatný stav odráží na Vašem domnělém věku. Stejně to samé platí i o okožce. Čím lépe se o ni udete starat, tím více se Vám odvděčí při pohledu do zrcadla.

Lichotivé účesy mohou být obtížně hledatelné, zvlášť pokud nosíte stejný účes už dvě desetiletí. Je dost možné, že už jste tento účes „přezrála“ a změna je naspadnutí.

Jako ženy jsme na neustálém lovu nových stylů, které nás posunou do jiných úrovní sexappealu, krásy a mladistvosti. Samozřejmě s každým krásným stylem se cítíme šťastné. Tyto účesy Vás možná okážou omladit o dobrých deset let; a taky se tak určitě budete cítit.

Doplňky k účesu

Jistě jste si všimly, že většina z těchto účesů je založena na minimalismu, to znamená, že nějaké vlasy nejspíš budete muset shodit.Abyste se necítila úplně nahá, pak Vám budou jistě vhod nějaké doplňky. Ke krátkým účesům jsou vhodné výrazné šperky, jako náhrdelník nebo náušnice s briliantem. Doufám, že jsme Vám tímto článkem poradila. Do příště se mějte krásně.

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.