Chcete být ve vodě i v mrazech?

venkovní celoroční viřivky

A přitom se necítit jak mražená ryba? Pohodlí ve vodě si můžete dopřát i přes zimu, a to s vířivkami, které si příjemně teplou vodu udrží celý rok.

Naložit se v lednových mrazech do studené vody by se nechtělo asi nikomu z nás. Voda s příjemnou teplotou je ale něco úplně jiného. Nebylo by fajn si takhle v lednu ráno vyběhnout na zahradu skočit do vyhřáté venkovní celoroční vířivky? To zní úžasně, co myslíte? Jenom tak odpočívat na svém vlastním kousku tepla, zatímco všude kolem vás mrzne. Zážitek je ještě mnohem lepší s někým dalším, s kým můžete vířivku sdílet.

Potřebujete pouze dostatečně velký prostor, kam vířivku umístit a potom už můžete v klidně odpočívat celý rok. Pořádně ale zvažte, jakou vířivku si pořídit. Na zimu nedoporučujeme levné nafukovací vířivky, protože ty ani zdaleka nejsou schopny vytvořit takové množství tepla, jako ty kvalitnější. Podívejte se proto po statických vířivkách, například těch dřevěných. Nejenže krásně vypadají, ale také jsou mnohem kvalitnější. Tyto vířivky také mají různé masážní programy, které pomáhají s uvolněním a rozehřátím svalů v mínusových teplotách. Skvělé jsou vířivky od firmy Hydropool, které kromě běžných funkcí vířivek nabízejí také speciální samočistící systém a izolační vrstvu, která je schopna uzavřít teplo. Podobnou technologii využívá i NASA. A když nezmrznou kosmonauti ve vesmíru, nemusíte se bát ani vy, že by nám naše mrazy ublížily.

Tyto vířivky mají sice vyšší počáteční investici, než jiné značky, ale zato jsou schopny šetřit vodu a energie. Jsou vyrobeny tak, aby byla veškerá energie využita přesně tak, jak má. Z toho důvodu mívá proti ostatním značkám výborné výsledky ve srovnávacích testech. Navíc v kombinaci s propracovanými masážemi za tu investici rozhodně stojí. A to nemluvíme o tom, jakou mírou vylepší vaše zahradní akce. Pokud přemýšlíte o vířivce a máte dostatečný rozpočet, udělejte z vířivek Hydropool vaši první volbu. Bude to stát za to.

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.