Další články naruby

zlaté náušnice se zirkony

Současný trh se šperky je opravdu rozmanitý, přičemž na své si přijdou jak dámy prahnoucí po vskutku luxusních kouscích, tak i ženy preferující neotřelé kousky za přijatelnější ceny. Velice žádané jsou v posledních letech zlaté náušnice se zirkony. Zlato je stále více preferováno před stříbrem, neboť spousta lidí si mnohem více uvědomuje přednosti daného drahého kovu. Zirkony jsou zase jakousi alternativou k dražším kamenům, jako jsou třeba brilianty. V následujících řádcích vám prozradíme, kdy se takové náušnice se zirkony nosí a na kolik vás mohou vyjít.

Číst dál: Zlaté náušnice se zirkony můžete nosit nejen na výjimečné akce

průmyslová vrata

Průmyslové provozy jsou velmi náročným prostředím, kde jen to nejlepší vybavení dokáže splnit vysoké nároky na kvalitu i funkčnost. V tomto článku se zaměřím na průmyslová vrata. Ty musejí odolávat neustálému otevírání/zavírání, sem tam škrábanci nebo ráně od manipulační techniky. Je zcela jasné, že všechny součásti vrat musejí být vyztuženy.

Číst dál: Nová vrata do skladu? Zkuste sekční nebo rychloběžná vrata

castelli rukavice

V nedávné době jsem napsat větší množství článků o cyklistickém oblečení. Však to cyklisti znáte, dresy, kalhoty nebo kraťasy. Bohužel jsem zapomněl na velmi důležitý a mnohdy podceňovaný doplněk cyklistického oblečení a tím jsou rukavice. Ty bychom neměli zapomínat ať už jedeme na kterémkoliv kole a kdekoliv. Pojďme se společně podívat, jak vybrat ty pravé.

Číst dál: Bez rukavic na jízdní kolo nelez

  • 1
  • 2

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.